Фарба тече у наших венах

Фарба тече у наших венах

Завдяки цій філософії ADLER стала лідером у галузі захисту деревини та покриттів для дерева. Коли ви вкладаєте все своє серце в справу, ви не зробите щось наполовину.

Завдяки цій філософії ADLER стала лідером у галузі захисту деревини та покриттів для дерева. Коли ви вкладаєте все своє серце в справу, ви не зробите щось наполовину. Тому ми встановлюємо для себе найвищі стандарти: у дослідженнях та виробництві, у компетентних консультаціях та бездоганному обслуговуванні.

Звичайно, від цього виграють і наші постійні клієнти. Ось чому ми особливо пишаємося одним: жодна компанія не рекомендується постачальниками, партнерами чи клієнтами так часто, як ADLER!

Інновації та дослідження відіграють для нас центральну роль: 10% нашого обороту щорічно спрямовується на розробку нових та покращених продуктів та інноваційних технологій. Понад дві третини з приблизно 10 000 найменувань виробляються на водорозчинній основі. Таким чином, ми уникаємо використання розчинників та вносимо важливий внесок у захист навколишнього середовища та клімату.

Ми виробляємо фарби, лаки та засоби захисту деревини для теслярів, столярів та виробників меблів, вікон, дверей та паркетних підлог виключно на нашому заводі у Шваці у Тіролі. Ми поставляємо продукцію клієнтам по всій Європі та за її межами через наші торгові компанії та торгових партнерів, а також через дилерів фарб ADLER Farbenmeister.