Показники

ADLER – традиційна тірольська сімейна компанія. Тому стандарти, які ми встановлюємо для себе, стосуються лише нас. Інноваційний дух, поінформованість про якість, сервіс та стійкість є складовими нашого успіху. Ми пропонуємо нашим клієнтам професійні консультації, першокласний сервіс та надійну якість продукції – день за днем.

Усього співробітників

670,00

Співробітники відділу розробки та прикладних технологій

110,00

Учні

9,00

Консолідовані продажі групи

близько 151 млн євро

Частка експорту

0,68

Річний обсяг виробництва

22 000 тонн

Відсоток продуктів на водній основі

0,65

Країни експорту

Німеччина, Італія, Швейцарія, Польща, Чехія, Словаччина, Румунія, Франція, Росія, Україна, Греція, Словенія, Хорватія, Угорщина, Нідерланди і т.д.

Прогноз на 2022 рік

Довгострокова мета ADLER – стати номером 1 у Європі з обробки поверхонь. Інновації та стійкість, краща якість продукції та компетентне персональне обслуговування клієнтів є ключем до успіху. Одним із напрямків досліджень та розробок є розробка екологічних та безпечних для навколишнього середовища фарб та покриттів для зеленого асортименту ADLER. Крім того, заплановані нові продукти для інноваційних процесів нанесення покриттів, таких як ексімерний або цифровий друк, а також нові технології вогнезахисних покриттів.

На заводі ADLER у Шваці розпочинаються перші будівельні роботи з великомасштабного проекту розширення та модернізації "Фабрика майбутнього". На першому етапі будівництва буде впроваджено нову, повністю автоматичну систему логістики сировини, подальші середньострокові заходи будівництва включають розширення виробничих потужностей.

Основою успіху ADLER, як і раніше, будуть компетентні та мотивовані співробітники на заводі ADLER у Шваці, а також у всіх сервісних центрах та торгових компаніях. Команда ADLER продовжить зростати у 2022 році, і заплановані нові ініціативи, наприклад, у галузі підвищення кваліфікації та здоров'я на роботі.