Сталий розвиток

3 стовпи сталого розвитку ADLER

В ADLER стійкість включає як захист навколишнього середовища, а й розглядається як цілісна концепція і частина компанії. Йдеться про баланс між довкіллям, економікою та людьми. Всі три аспекти рівноцінні і їх необхідно враховувати однаково – щоб не тільки ми, а й наші діти та онуки могли вести забезпечене життя.

3 стовпи сталого розвитку ADLER

Екологія забезпечує дбайливе використання ресурсів. Це відіграє ключову роль ADLER як у виробництві високоякісної продукції, так і в розробці асортименту продукції. Наша мета – захист навколишнього середовища та ресурсів, іновації та зростання асортименту екологічно чистих продуктів.

Економіка поєднує всі зусилля ADLER зі стійкого управління. Наші принципи полягають не в досягненні максимального прибутку в короткостроковій перспективі, а в досягненні довгострокової стабільності, чесній поведінці з усіма партнерами та створенні безпечних та перспективних робочих місць.

Соціальні засоби - створення довгострокової доданої вартості для наших клієнтів, співробітників та суспільства. Наша мотивація - запропонувати нашим співробітникам найкращі умови та можливості для навчання, а також бути їх найкращим роботодавцем.

Андреа Бергхофер про СТІЙКІСТЬ

Андреа Бергхофер про СТІЙКІСТЬ

"Ми не просто говоримо про стійкість, ми також живемо цією відповідальністю: день за днем ​​і від щирого серця".

Ми живемо з відповідальністю

Готовність брати на себе відповідальність формує основу наших стійких дій в усіх корпоративних процесах. Ми хочемо відповідально ставитися до землі і брати на себе відповідальність перед суспільством (CSR - Corporate Social Responsibility), щоб майбутні покоління теж знайшли світ, в якому варто жити.

Як провідний виробник фарб та лаків в Австрії, ми беремо на себе відповідальність:

 • За здоров'я та задоволеність наших співробітників
 • За землю та навколишнє середовище
 • За благополуччя нашого регіону
 • Ми живемо відповідально щодня. Ми вже реалізували багато заходів, але цього недостатньо: ми поставили перед собою стільки ж амбітних цілей, щоб працювати ще більш екологічно та відповідально.

  Цілі сталого розвитку

  Наша філософія сталого розвитку заснована на Цілях сталого розвитку (ЦСР) Організації Об'єднаних Націй (ООН). У ньому ООН визначила 17 цілей сталого розвитку та ввела імпульс для заходів у різних галузях стійкості.

  В процесі багатоетапної оцінки ADLER визначила 7 ЦСР із цих цілей як ті, в яких ми можемо досягти найбільшого результату.

  Цілі сталого розвитку

  Здоров'я та благополуччя наших співробітників та користувачів нашої продукції мають найвищий пріоритет. Досягнення цієї мети сприяють різні заходи в галузі охорони здоров'я, захисту працівників, безпеки підприємств, а також безпеки продуктів та застосування.

  Для нас якісна освіта означає всебічне та постійне підвищення кваліфікації та подальший розвиток наших співробітників у всіх галузях та кваліфікаційних рівнях. Від учнів ADLER до навчання кваліфікованих робітників та індивідуального підвищення кваліфікації. І навчання та підвищення кваліфікації наших переробників у рамках Академії ADLER також є важливим компонентом цієї ЦСР.

  Гідна робота та економічне зростання: завдяки чесній співпраці, заснованій на справедливості, вдячності та особистій відповідальності, а також нашому прагненню до сталого економічного зростання та фінансової незалежності, ми можемо створювати та підтримувати високоякісні робочі місця у довгостроковій перспективі. Ми також хочемо досягти цієї мети в процесі закупівель за допомогою відповідних партнерських відносин, оцінки постачальників та умов закупівлі. Відповідність та сумлінність дуже важливі для ADLER.

  Промисловість, інновації та інфраструктура для ADLER означають постійне вдосконалення наших продуктів і систем та лідерство на ринку з інноваціями у найрізноманітніших галузях. Структуроване та постійне управління інноваціями та схеми пропозицій компанії за участю всіх співробітників є ключовими елементами стратегії ADLER.

  Стійке споживання та виробництво - це мета, над якою ми працюємо, вживаючи різномані заходи у різних галузях: заходи з економії енергії та очищення стічних вод та очищення відпрацьованого повітря на нашому виробництві, наші зусилля з управління переробкою відходів наших продуктів. Асортимент або використання контейнерів для переробки та партнерство з утилізації в пакувальному секторі.

  Ми віддані захисту клімату, відповідальному використанню ресурсів та постійному зменшенню нашого екологічного сліду. Завдяки екологічно безпечним виробничим процесам ми сприяємо скороченню відходів та викидів. Ми постійно розширюємо наш портфель екологічно чистих продуктів із низьким рівнем викидів.

  Ми переконані, що досягти успіху можна лише за довгострокового партнерства. Ось чому ми підтримуємо широкий спектр партнерських відносин в освітній та соціальній сферах, з асоціаціями та з постачальниками у процесі закупівель. У нас також є давні партнерські відносини та інтенсивна співпраця з нашими клієнтами.

  Ми не тільки говоримо про стійкість, ми також приймаємо цю відповідальність: день за днем ​​та всім серцем