Скористайтеся досвідом ADLER! Незалежно від того, яку технологію фарбування ви оберете, будь то VACUMAT©, лаконаливна машина, робот-розпилювач або вальцеве обладнання, ми проконсультуємо вас щодо вибору лаку або фарби для вашої машини та продукту!

Лакофарбова промисловість є високотехнологічною областю. Для вас, як для виробника, бездоганний та успішний продукт загалом є головним та кінцевим пунктом. Вибір правильного промислового покриття – це лише частина багатоетапного процесу. При виборі відповідної системи покриття необхідно враховувати низку технічних та технологічних змінних. Лакофарбові цехи потребують обладнання та продуктів, що відповідають типу покриття, щоб найкращим чином відповідати специфікаціям клієнтів та вимогам до характеристик кінцевого використання. Правильна комбінація технології нанесення та лакофарбового покриття забезпечує ідеальний кінцевий продукт.

Для яких систем фарбування ми пропонуємо лаки?

В асортименті продукції ADLER ви знайдете великий асортимент лаків і фарб для різних систем і технік фарбування. Відкрийте для себе наші фарби на водній основі для Vacumat та фарбувальних роботів, УФ-фарби для лаконаливних або валикових машин, а також бейці для автоматичних пістолетів-розпилювачів або валикових машин. У нас є підходяща фарба та лак для кожного малярського цеху. Ми будемо раді проконсультувати Вас особисто!

Пропонуємо вашій увазі огляд наших компетенцій у галузі промислового застосування лаків, масел та бейців на основі розчинника та на водній основі. Скористайтеся нашим ноу-хау для планування вашої установки в галузі промислового забарвлення!