Управління

Там, де Адлер, у ньому кров нашого серця.

ADLER – традиційна тірольська сімейна компанія. Тому стандарти, які ми встановлюємо для себе, стосуються лише нас. Інноваційний дух, поінформованість про якість, сервіс та стійкість є складовими нашого успіху. Ми пропонуємо нашим клієнтам професійні консультації, першокласний сервіс та надійну якість продукції – день за днем.

Маючи філії та торгових партнерів по всій Європі, ADLER міцно влаштувалася на європейському ринку. Тим не менш, ми виробляємо, досліджуємо та розробляємо лише у штаб-квартирі нашої компанії у Шваці в Тіроле з 1934 року. Тут, у самому серці Європи, ми близькі до наших клієнтів та гарантуємо швидке та ефективне обслуговування.

Наслідуючи засновника компанії Йохана Бергхофера, ADLER і сьогодні залишається сімейним бізнесом. З 1999 року компанією у третьому поколінні керує Андреа Бергхофер, дочка багаторічного керуючого партнера інженера Гюнтера Бергхофера.

Андреа Бергхофер про ADLER

"Скільки я пам'ятаю, для мене все оберталося навколо ADLER - і це добре. Співробітники, клієнти, постачальники - ми одна велика сім'я!" Андреа Бергхофер – онука засновника компанії ADLER Йоганна Бергхофера.