Будинок - це мистецтво
28.10.2013
Будинок - це мистецтво
Якщо для нас будинок це всього лише місце, де ми живемо в нашому повсякденному житті, то художник потребує спеціального будинку. Може бути, це зовні і буде звичайний будинок, але в середині він повинен бути справжнім витвором мистецтва з кривими лініями і буйством кольорів. Так само там повинно бути достатньо простору, повітря і світла, що б мистецтво могло створити унікальну атмосферу натхнення. Так зроблено в будинку Джованні Флаккареллі, який побудований в Граці.
Вид на природу і відсутність дороги
Його ідеї про досконалий будинок були точно сформульовані. Конкретне розташування кімнат вже було в голові художника. Чітке бачення того, як проект повинен бути реалізований було і у професійного архітектора Рольфа Зейферта. Будинок розташований уздовж пагорба, з видом на південний захід. Вхід з боку вулиці побудований так, що вітальня вийшла дуже світлою і з доступом до великої тераси. Будинок, який дивиться в бік долини, з красивою природою, має вільний доступ до вулиці, яка прихована від дороги з автомобілями.
Світлі кімнати з великими вікнами
Раніше, в період модерну, було модним будівництво будинків з дуже високими стелями в світлих тонах з великими дерев'яними вікнами. Саме такою і була задумка будинку Флакареллі. "Стелі в кімнатах знаходяться дуже високо і взимку світло проникає дуже глибоко в будинок. На верхньому поверсі будинку знаходяться особисті кімнати зі спальнею, ванною кімнатою і терасою, де ми можемо відпочити після важкого дня", говорить Джованні Флакареллі. "Частина будинку має дуже виражений контраст у порівнянні з кухнею, їдальнею та вітальнею та має вихід в красивий сад. Нижній поверх закритий від сторонніх поглядів і має окремий вхід в західній частині будинку. Він служить в якості майстерні художника і його площа перевищує 100 квадратних метрів. Тут є простір для роботи на полотнах великого формату. Студія, в свою чергу - як і інші частини будинку - має вихід до відкритого майданчику з видом на долину.
Тепло. Екологічно. Адлер.
Доступ до вулиці, за задумом проекту, є визначальним і об'єднуючим елементом у всьому будинку. Цей доступ, був розроблений і складений як комбіновані вікна з модрини компанією Katzbeck. Іноді незвичайні формати - такі, як дуже вузькі і дуже високі вікна є проблемою для деяких компаній, але не для Katzbeck. Це виробник який відповідає індивідуальним потребам клієнтів і таке завдання для нього не проблема.
"Як архітектори ми намагаємося використовувати виключно дерев'яно-алюмінієві вікна в будинках, так як вони відповідають всім вимогам приватних забудовників"
Внутрішній інтер'єр Флакареллі чудово гармоніює з різними дерев'яними підлогами і забезпечує теплу атмосферу. Дерев'яні вікна також відмінно вписалися в інтер'єр, набагато краще ніж це були б металеві або пластикові вікна і виглядають вони натурально і дуже приємні по тактильним відчуттям і візуально виглядають дуже добре ", говорить архітектор Рольф Зейферт. Це покриття на водній основі, яке захищає дерево і майже непомітне, але має дуже природний вигляд і все це завдяки віконній системі на водній основі від компанії ADLER. Грунтування проводилося безбарвної ґрунтовкою ADLER Aquawood TIG, а віконні рами були покриті безбарвною блакиттю для вікон ADLER Aquawood DSL Holz-Alu.
Гармонія безбарвного покриття з алюмінієвими частками не тільки виглядає стильним і сучасним захистом вікон, але перш за все це максимальний захист від погодних явищ.
Таким чином, надаючи вікну "художнє" оформлення будинок захищений зовні і зсередини, щоб створювати правильну атмосферу для життя, роботи тощо.
Продукти
- Aquawood TIG E
- Aquawood DSL Holz-Alu
Об'єкт
- Садиба , м. Грац
Компанія
- Katzbeck GmbH, архітектор Рольф Зейферт